od 250 zł

Endermologia Alliance LPG

Lipomassage jest dziełem światowego lidera w wyszczuplaniu, zwalczaniu cellulitu oraz modelowaniu i ujędrnianiu sylwetki – francuskiej firmy LPG

Umów wizytę

Opis zabiegu

W 100% naturalna, bezinwazyjna i skuteczna metoda mechanicznej stymulacji skóry, która w naturalny sposób reaktywuje metabolizm komórek. 

Technika LPG ® Endermologie® opiera się na opatentowanym procesie. Nieporównywalną z żadną inną metodą mobilizację tkanki uzyskuje się poprzez masaż podciśnieniowy. Umożliwia  pozbycie się opornego tłuszczu z miejsc, które nie poddają się ani diecie, ani ćwiczeniom fizycznym. Dodatkowo ujędrnia skórę, likwidując cellulit. Zabiegi wykonywane tym urządzeniem są  bezpieczne, bezbolesne i nie wymagają okresu rekonwalescencji.

W celu zapewnienia maksymalnego komfortu masaż wykonywany jest przez specjalny kostium, który zapewnia optymalną moc zabiegu i daje możliwość wykonywania płynnych manewrów.

Warto również dodać, że metoda LPG Endermologie ma szerokie zastosowanie terapeutyczne i w medycynie sportowej. Z powodzeniem wykorzystywany jest do wspomagania leczenia blizn, oparzeń, obrzęków limfatycznych(również po mastektomii), bólu kręgosłupa, przeszczepów skóry

Potwierdzone badaniami

Ujędrnienie do71%
Wcięcie w tali do 5,2 CM
Wygładzenie cellulitu do 67%
Pełna skuteczność i szybkie rezultaty już po 3 sesji zabiegowej

Wskazania do zabiegu

Wygładzanie cellulitu
Stymulacja układu limfatycznego
Modelowanie sylwetki
Działanie na złogi tłuszczu poprzez stymulację adipocytów
Stymulację produkcji kolagenu i elastyny

Przeciwwskazania do zabiegu

żylaki
wszelkie stany zapalenie naczyń krwionośnych
choroby nowotworowe
infekcje i stany zapalne skóry
stosowanie leków przeciwzakrzepowych

Zobacz wszystkie zabiegi w Pelle clinic

Zobacz