od 500 zł

Leczenie łysienia

Nowoczesne sposoby na zatrzymanie wypadania włosów, przyspieszenie odrostu, pogrubienie oraz ich zagęszczenie.

Umów wizytę

Opis zabiegu

Zabieg trwa około 30minut i polega na iniekcji niewielkich objętości preparatu w skórę głowy. Skutków ubocznych właściwie nie ma, jedynie bezpośrednio po zabiegu mogą występować minimalne zgrubienia w miejscu podania preparatu lub niewielkie swędzenie. Wspomniane niedogodności całkowicie ustępują po kilku godzinach. Już pierwszy zabieg zatrzymuje wypadanie włosów, natomiast kolejne zabiegi pobudzają krążenie i rewitalizują mieszki włosowe przyspieszając odrost włosów. Efekt jest widoczny przez rok. Po tym okresie terapię należy powtórzyć.

DR.CYJ

Zabieg polecany jest zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet. Wysoka skuteczność zabiegu wiąże się z zastosowaniem nowoczesnych rozwiązań - rewolucyjnej formuły 7 peptydów i kwasu hialuronowego, która pobudza krążenie i poprawia ukrwienie skóry głowy, a także odżywia mieszki włosowe. Innowacyjność DR.CYJ Hair Filler to nie tylko sam jego skład, ale również nowa opatentowana technologia Przedłużonego Uwalniania Substancji Aktywnych– „Sustained Release Technology” jeszcze przez 2 tygodnie po zabiegu. DR.CYJ Hair Filler daje widoczne rezultaty już po pierwszym zabiegu. Otrzymał nagrodę “Perła Dermatologii Estetycznej 2017” Terapia trwa 2 miesiące i wymaga 4 sesji w odstępach 2 tygodniowych. Dla podtrzymania efektu zaleca się zabieg przypominający po 6 miesiącach.

XL Hair®

To preparat powodujący bardzo silną stymulację włosów. Preparat nie jest pochodzenia zwierzęcego. Nieusieciowany kwas hialuronowy, dostarcza skórze wyjątkowego nawodnienia i daje niezwykły efekt biostymulujący. XL Hair® to produkt opracowany specjalnie dla skóry głowy i brwi. Zawarty w preparacie czynnik wzrostu EGF, a także inne składniki silnie stymulują mieszki włosowe, zapobiegają wypadaniu włosów i odżywiają skórę głowy. Terapia trwa 1,5 miesiąca i wymaga 6 sesji w odstępach tygodniowych.

Fibryna

Procedura pozyskania fibryny bogatopłytkowej wykorzystuje jedynie fizjologiczne właściwości krwi. Krew jest pobrana i odwirowana bez antykoagulantów oraz sztucznych aktywatorów– zwiększa to dodatkowo bezpieczeństwo zabiegu. Zabieg szczególnie polecany dla alergików i osób ceniących naturalne metody umożliwiające regenerację i odżywienie skóry. Terapia trwa 2 miesiące i wymaga 4 sesji w odstępach 2 tygodniowych.

Wskazania do zabiegu

Zatrzymanie wypadania włosów,
Przyspieszenie odrostu włosów
Pogrubienie włosów
Zagęszczenie włosów
Łysienie androgenowe

Przeciwwskazania do zabiegu

Okres ciąży i karmienia piersią,
Choroba nowotworowa
Infekcje i stany zapalne w okolicy zabiegowej,
Stosowanie leków przeciwzakrzepowych
Nieustabilizowana cukrzyca
Choroby autoimmunologiczne,
Tendencja do powstawania blizn przerostowych(keloidów)
Immunosupresja
Epilepsja
Ostre lub przewlekłe choroby skóry w obszarze zabiegu

Zalecenia pozabiegowe

Przez dobę należy unikać dotykania, ściskania i masowania okolicy zabiegowej.
Dobę po zabiegu należy unikać spożywania alkoholu.
Przez 2 doby należy unikać intensywnego wysiłku, wizyty w saunie, na basenie

Zobacz wszystkie zabiegi w Pelle clinic

Zobacz